Hakkımızda

Biz Kimiz?
ANTPROM Profesyonel Danışmanlık Merkezi 2012 yılının başında danışmanlık ve proje sektöründe yenilikçi yaklaşımlarla, farklılıklar yaratmayı, Ülke ekonomisine    yön veren firmalara danışmanlık ve proje destekli bütünleşik çözümler sunmayı hedefleyerek, Müşterilerinin hedeflerini kendi hedefleri gibi benimsemeyi ve bu   hedeflere ulaşmak için onlarla çözüm ortağı olarak iş hayatına başlamıştır.

Neden Biz?
– Yönetim danışmanlığı ve sektör deneyimini harmanlayan tecrübeli ve dinamik danışman kadromuz.
– Stratejiden operasyonlara uçtan uca, entegre, uygulanabilir ve müşteri ihtiyaçlarına göre özelleşmiş çözümlerimiz.
– Müşterilerimizle birlikte başarmaya, fark yaratmaya ve katma değer sağlamaya odaklı yaklaşımımız.

DANIŞMAN İLE ÇALIŞMA SÜRECİ
Siz de dışarıdan hizmet alımına giderek danışmanla çalışmaya karar verdiyseniz, aşağıdaki işlemlerin her birini uygulayarak ihtiyacınıza uygun en doğru danışman firmayı belirleyebilir, tanımlanmış hizmet alımınızı başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
İHTİYACI BELİRLEME: Bu aşamada kuruluş öncelikle kendini analiz etmeli, sorunlarını ve ihtiyaçlarını netleştirmelidir. İhtiyaç duyulan bilgi teknik mühendislik bilgisi de olabilir, pazarlama konusunda alternatif yöntemlere erişim de. Önemli olan kuruluşun kendi bünyesinde mevcut kaynaklarıyla çözüme kavuşturamadığı sorununu alanında uzman kişilerin desteği sayesinde çözebilecek olmasıdır.
ARAŞTIRMA: hangi alanda danışmanlık hizmetine ihtiyacınızın olduğu belliyse, bu alanda faaliyet gösteren danışman kişi veya kurumlara ulaşılması gerekir. İnternet üzerinden araştırma yapılacağı gibi aynı sorun için danışman kullanmış sizin gibi kuruluşlardan fikir almak da fayda sağlayabilir.

TANIŞMA: Daha önce benzer iş yapmış ve deneyimli kadrosu olduğuna inanılan birkaç danışman davet edilir ve süreçler hakkına fikir alışverişinde bulunulur.

İŞİN TARİFİ: daha önceden belirlenmiş iş tanımı detaylandırıldıktan sonra bu iş için beklentilerin ne olduğu danışmana iletilir.
TEKLİF ALMA: danışman kişi veya kurumlar, yapılan iş tarifine uygun olarak teknik ve mali açıdan tekliflerini sunarlar.
SEÇİM VE İŞİN YAPILMASI: Gelen teklifler arasından istenen düzeyde bilgi ve deneyime sahip kuruluşlardan en düşük fiyat teklifi veren firma seçilir ve karşılıklı sözleşme imzalanarak hizmetin alım süreci başlatılır.

SONUÇ VE UYGULAMA: Danışman tarafından belirli zaman aralığında daha önceden tanımlanmış iş yapılır ve işin sonucu bir rapor halinde yöneticilere sunulur. Böylece danışmanlık hizmeti alım süreci tamamlanmış olur.

Ayrıntılı bilgi almak ve danışmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzmanlarımız size dönüş sağlayacaklardır.

Menü
Translate »