Kobi̇ Danışmanlığı

Kobi tanımı; 1-250 arası sigortalı çalışanı olan ve yıllık cirosu 40 milyon TL’ nin altında olan firmalara denilmektedir.

Hizmetinize sunduğumuz Kobi Danışmanlık Hizmetlerimiz, ülkemizde mevcut işletmelerin %99’ unu oluşturan, ekonomik varlıklarını sürdürerek, rekabet güçlerini arttırmak isteyen KOBI’ lerimizin, inanılmaz bir hızla gelişen yeni ekonomi sistemlerine kısa zamanda adapte olabilme sürenizi hızlandırmak, global rekabette öne geçerek yeni Dünya markaları yaratmanıza yardımcı olabilmek amacıyla geliştirilmiştir.

Kobi danışmanlığı kapsamında; firmanızın sıkıntılarını, eksikliklerini giderme ve gelişimlerine ciddi katkı sağlamak için projeler hazırlamakta ve gerekli destekleri firma adına sağlamaktayız.

Bu kapsamda Ülkemizde Kobilerimize yönelik en büyük desteği Kosgeb sağlamaktadır, sayfalarımızdan Kosgeb destekleri hakkında gerekli bilgileri bulabilirsiniz.Desteklerden yararlanmak isterseniz bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ayrıntılı bilgi almak ve danışmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzmanlarımız size dönüş sağlayacaklardır.

Menü
Translate »