Üst düzey seçme ve yerleştirme

Uzman ve üst düzey pozisyonlar söz konusu olduğunda, klasik aday arama metotları çoğunlukla hedefe ulaşmada yetersiz kalır. Bu konuda başarıyı belirleyen birkaç önemli noktadan bahsedebiliriz.

Geniş ve daha da önemlisi aktif aday havuzu, sektörel uzmanlıklara ayrılmış ve bu doğrultuda hizmet veren bir danışmanlık yaklaşımı müşterilerimize verdiğimiz hizmetin bu alanda oluşturduğu önemli noktalardır. Bunun yanında aday seçiminde kullandığımız gelişmiş araçlar, adayın firmanız yapısına uygunluğunu teyit etmede büyük oranda yardımcı olur.

Uzman ve Üst Düzey Yönetici Seçme Yerleştime sürecinde 3 ana adımı izleriz:

* Planlama

* Uygulama

* Yerleştirme

Planlama aşamasında, müşterimizin ihtiyaçlarına yönelik stratejiler doğrultusunda sektör / firma analizi yaparız. Müşterimize bu aşamada ücret/prim paketi ve uygun firma/aday profilleri hakkında yönlendirme hizmeti veririz.

Uygulama aşamasında, belirlenen stratejilere bağlı olarak, veri tabanımız ve kaynaklarımızı kullanarak uygun adaylar buluruz. Takiben adaylarla kişilik analizi yapmak ve iş tecrübeleri hakkında detaylı bilgi edinmek için iki aşamalı mülakatlar gerçekleştiririz. Ayrıca firma ve aday arasındaki kültürel uyumu değerlendiririz.

Yerleştirme aşamasında, müşterimizin onaylamış olduğu aday hakkında detaylı bir referans araştırması gerçekleştiririz. Uzlaşma sürecinde müşterimizle birlikte hareket ederiz.

Ayrıntılı bilgi almak ve danışmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzmanlarımız size dönüş sağlayacaklardır.

Menü
Translate »